زمین ,تصاویر ,ناسا ,نمایش ,کره‌ی ,نمایش گذارده ,تصاویر دیدنی
زمین، منزلگاه و سیاره‌ی دوست داشتنی ما، با وجود تمام دستکاری‌ها و خرابکاری‌های ریز و درشت ما، هنوز هم بسیار زیباست. وسعتی شگفت انگیز از آب و خاک که ما و دیگر ساکنانش را در پناه خود جای داده است. اما این کره‌ی خاکی از آسمان منظره‌ای متفاوت را به نمایش می‌گذارد. جهانی تماشایی که مشاهده‌ی آن مسحور کننده و جادویی است. ناسا تصاویر دیدنی را از کره‌ی دوست داشتنی‌مان به نمایش گذارده که ما را به پرواز درمی‌آورند، پروازی بر فراز زمین و تماشای آن از زاویه‌ای دیگر ...

ناسا به تازگی مجموعه تصاویری جالب توجه از کره‌ی زمین را به نمایش گذارده که اگرچه از قاره‌ها، شهرها و چشم‌اندازهای مختلف تهیه شده، ولی در نهایت زندگی امروز بشر را از زاویه‌ای متفاوت به تصویر کشیده‌اند.

تغییراتی که ما در این سیاره ایجاد کردیم، زرق و برق زندگی امروزی که در قالب نقاط رنگارنگ تیره و روشن، جلوه‌ای دیگر به زمین بخشیده است. جلوه‌ای که اگرچه لزوماً در جهت حفظ زمین نبوده و بعضاً ویرانگر هستند. اما از فاصله‌ای دورتر همچون سرابی خوش و آب و رنگ، مجذوب کننده و تماشایی‌اند. در ادامه ایمیل بهمراه شما به تماشای گوشه‌ای از این تصاویر خواهیم نشست. تصاویری که شاید دید ما را از دنیای پیرامون‌مان اندکی تغییر دهند.
 

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


منبع اصلی مطلب : وبلاگ شخصی علی اکبرحسینی
برچسب ها : زمین ,تصاویر ,ناسا ,نمایش ,کره‌ی ,نمایش گذارده ,تصاویر دیدنی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : مجموعه تصاویر دیدنی ناسا از سیاره زمین